Reklama

Był pijany, więc nie pozwolonu mu pracować. Ukradł auto, by wrócić do domu

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 13, na DW 881 w Czarnej.

Co się wydarzyło?

Policjanci ustalili, że 28-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego w sobotę miał rozpocząć pracę w jednej z firm w Czarnej. Na miejsce dotarł jednak nieszczególnie trzeźwy, więc nie dopuszczono go do roboty.

Sfrustrowany obrotem sprawy zapragnął wrócić do domu. Postanowił więc ukraść z parkingu przed firmą samochód służbowy...

Podróż iveco zakończył w rowie, gdzie dostawczak przewrócił się na bok. Nie bez powodu. 28-latek był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał też prawa jazdy i objęty był sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Trafił do policyjnego aresztu. – Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty dotyczące m.in. prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz zaboru samochodu w celu krótkotrwałego użycia i jego uszkodzenia – podaje KPP Łańcut.

 Grozi mu do 8 lat więzienia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama