Za 32-letnim mieszkańcem gminy Chłopice, Sąd Rejonowy w Jarosławiu wydał list gończy w czerwcu 2022 roku. Mężczyzna do tej pory ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju i nie stawił się do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.
Jak przekazała jarosławska policja, mężczyzna miał na swoim koncie kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości popełnione w warunkach recydywy.
W drugiej połowie grudnia funkcjonariusze ustalili, że 32-latek wrócił do Polski. Pojechali więc do jego miejsca zamieszkania. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania schował się przed nimi pod szafką. Został jednak zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Ma tam spędzić 4 miesiące.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze