Reklama

Był poszukiwany listem gończym. Przed policją schował się pod szafką

04/01/2025 16:19

Za 32-letnim mieszkańcem gminy Chłopice, Sąd Rejonowy w Jarosławiu wydał list gończy w czerwcu 2022 roku. Mężczyzna do tej pory ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju i nie stawił się do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Jak przekazała jarosławska policja, mężczyzna miał na swoim koncie kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości popełnione w warunkach recydywy.

W drugiej połowie grudnia funkcjonariusze ustalili, że 32-latek wrócił do Polski. Pojechali więc do jego miejsca zamieszkania. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania schował się przed nimi pod szafką. Został jednak zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Ma tam spędzić 4 miesiące.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/01/2025 16:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama