Gdyby nie pociąg do alkoholu, być może dwóch mężczyzn dalej unikałoby kary.
Rowerzysta z Horyńca-Zdroju został wylegitymowany przez policjantów, ponieważ styl jazdy wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu. 46-latek nie tylko miał 2 promile alkoholu, ale okazało się jeszcze, że jest poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a następnie przewieziony do zakładu karnego.
Z kolei w Nisku policjanci zostali wezwani do śpiącego na chodniku mężczyzny. On również miał 2 promile alkoholu w organizmie i również był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Po wytrzeźwieniu trafił do zakładu karnego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze