Reklama

Byli poszukiwani przez policję. Wpadli przez pijaństwo

13/03/2019 12:39

Gdyby nie pociąg do alkoholu, być może dwóch mężczyzn dalej unikałoby kary.

Rowerzysta z Horyńca-Zdroju został wylegitymowany przez policjantów, ponieważ styl jazdy wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu. 46-latek nie tylko miał 2 promile alkoholu, ale okazało się jeszcze, że jest poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a następnie przewieziony do zakładu karnego.

Z kolei w Nisku policjanci zostali wezwani do śpiącego na chodniku mężczyzny. On również miał 2 promile alkoholu w organizmie i również był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Po wytrzeźwieniu trafił do zakładu karnego.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama