Reklama

Całą noc poszukiwano mężczyzny, który oddalił się ze szpitala

61-letni podopieczny Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej, który przebywał na badaniach w lubaczowskim szpitalu.

Zawiadomienie, że mężczyzna podczas oczekiwania na wyniki badania oddalił się z placówki, policja odebrała wczoraj, 20 lutego, przed godziną 20.

Wszyscy będących w służbie policjanci ruszyli na poszukiwania. Sprawdzono ulice i trasy wylotowe z Lubaczowa, hotele, dworzec PKP i przystanki autobusowe, klatki schodowe i piwnice bloków.

Dziś, 21 lutego, ok. g 6 rano, jeden z policjantów otrzymał informację, że drogą relacji Oleszyce – Stary Dzików idzie mężczyzna odpowiadający rysopisowi zaginionego.
Okazało się, że faktycznie to poszukiwany 61-latek. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Oxx - niezalogowany 2018-02-21 17:52:04

    Już myślałem, że pacjent uciekł z tego w Przemyślu, co byłoby rozsądną decyzją.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama