6 sierpnia w przeworskim parku pachniało pieszczącymi podniebienia wyrobami, a piękna ludowa muzyka rozbrzmiewała na całe miasto. Liczne atrakcje, świetna pogoda i dobra organizacja stworzyły idealny klimat dla corocznej imprezy – 11. Powiatowego Święta Chleba.
Oficjalne uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w bazylice pw. Ducha Świętego o g. 15, jednak tłumy schodziły się do parku już od rana. Było mnóstwo atrakcji dla[paywall] dzieci, m.in. zjeżdżalnie, karuzele i dmuchane zamki.
Dla starszych nie brakowało stanowisk z lokalnymi wyrobami. Królowały te z miodem i tradycyjnym jadłem. Słońce grzało, a domowe lody wspaniale chłodziły. O g. 16 nastąpiło oficjalne otwarcie z Częścią Chlebową przygotowaną przez koło gospodyń i zespół śpiewaczy „Studzieńczanki” ze Studziana.
Starosta przeworski Zbigniew Kiszka odpalił armatę, oficjalnie otwierając Święto Chleba. O 16.30 rozpoczęła się oficjalna degustacja potraw, przygotowanych przez gospodynie z całego regionu.
Następnie wystąpiły zespoły, takie jak: Kapela Biesiadna „Znad Sanu”, Zespół Piosenki Biesiadnej „Jagiellanie” z Jagiełły i Kapela Sołtysowa z Szówska. Artyści oraz organizatorzy ubrani byli w staropolskie tradycyjne stroje.
Między koncertami odbywały się konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, a wieczorem koncert gwiazdy festiwalu – Gesek. Cały Przeworsk tańczył, śpiewał i zajadał się lokalnymi smakołykami. Atmosfera, jak co roku, była wyśmienita.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze