Reklama

CBA w przeworskim urzędzie

04/06/2015 11:33

Końcem maja do Urzędu Miasta w Przeworsku zgłosili się funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego z pismem mówiącym o kontroli doraźnej związanej z kwestiami finansowymi, podatkowymi i umorzeniowymi za ostatnią kadencję.

Podczas sesji rady miasta burmistrz Leszek Kisiel oznajmił, że poprosił funkcjonariuszy o przynajmniej tydzień na skompletowanie dokumentów, które dotyczą różnych kwestii związanych m.in. z działalnością miasta, inwestycyjną, dzierżawami i przetargami. Prawdopodobnie sprawa dotyczy Zajazdu „Pastewnik”.[paywall]

„CBA posiada pewne informacje o ewentualnych nieprawidłowościach. W związku z tym biuro zwróciło się do Urzędu Miasta w Przeworsku o stosowne dokumenty. Zostaną one przeanalizowane i zweryfikowane. Na tym etapie to wszystkie informacje, które mogę przekazać” – poinformował w e-mailu rzecznik prasowy CBA Jacek Dobrzyński. W kolejnej korespondencji dodał: „CBA wszczęło kontrolę w Urzędzie Gminy w Przeworsku. Kontrola dotyczy przestrzegania procedur podejmowania i realizacji decyzji dotyczących rozporządzania mieniem komunalnym gminy Przeworsk, w tymdecyzji w przedmiocie udzielonych przez burmistrza miasta Przeworska ulg w zakresie podatków lokalnych w latach 2010 – 2015. Planowany termin zakończenia kontroli przypada na koniec sierpnia. Postępowanie może zostać, zgodnie z ustawą o CBA, przedłużone przez szefa CBA na czas nie dłuższy jednak niż  6 miesięcy”.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2015-06-04 14:23:53

    Czy nastaną takie czasy, gdy sekretarz Dariusz będzie nadal urzędował w jednej celi z swym pryncypałem Edwardem G. Widać że to nie rozdzielny duet. Edward G. dzięki korupcji prostytutek prawniczych nadal na wolności. Widocznie chce razem z swym sekretarzem, spędzać czas poświęcony na resocjalizację.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ciekawy - niezalogowany 2015-06-04 21:50:02

    A  o kim mowa?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bolek - niezalogowany 2015-06-06 17:52:36

    Do Polaka.     Widzę ,że żal Ci d ...... sciska.        Juz wczesniej pisałem ,ze do pięt nie dorastasz  Dariuszowi a co dopiero Edwardowi.   Mogłbys  biegać imm po zapałki do kiosku.    Ktoś  Ci ograniczył zdolność do logicznego myślenia ale byc może juz taki sie urodziełeś.   Może gdybys zgłosił sie do lekarza to mogł by Ci pomoć ale bywa i tak ,że takie przypadki jak Twoj bywają nieuleczalne pozdr.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama