Końcem maja do Urzędu Miasta w Przeworsku zgłosili się funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego z pismem mówiącym o kontroli doraźnej związanej z kwestiami finansowymi, podatkowymi i umorzeniowymi za ostatnią kadencję.
Podczas sesji rady miasta burmistrz Leszek Kisiel oznajmił, że poprosił funkcjonariuszy o przynajmniej tydzień na skompletowanie dokumentów, które dotyczą różnych kwestii związanych m.in. z działalnością miasta, inwestycyjną, dzierżawami i przetargami. Prawdopodobnie sprawa dotyczy Zajazdu „Pastewnik”.[paywall]
„CBA posiada pewne informacje o ewentualnych nieprawidłowościach. W związku z tym biuro zwróciło się do Urzędu Miasta w Przeworsku o stosowne dokumenty. Zostaną one przeanalizowane i zweryfikowane. Na tym etapie to wszystkie informacje, które mogę przekazać” – poinformował w e-mailu rzecznik prasowy CBA Jacek Dobrzyński. W kolejnej korespondencji dodał: „CBA wszczęło kontrolę w Urzędzie Gminy w Przeworsku. Kontrola dotyczy przestrzegania procedur podejmowania i realizacji decyzji dotyczących rozporządzania mieniem komunalnym gminy Przeworsk, w tymdecyzji w przedmiocie udzielonych przez burmistrza miasta Przeworska ulg w zakresie podatków lokalnych w latach 2010 – 2015. Planowany termin zakończenia kontroli przypada na koniec sierpnia. Postępowanie może zostać, zgodnie z ustawą o CBA, przedłużone przez szefa CBA na czas nie dłuższy jednak niż 6 miesięcy”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy nastaną takie czasy, gdy sekretarz Dariusz będzie nadal urzędował w jednej celi z swym pryncypałem Edwardem G. Widać że to nie rozdzielny duet. Edward G. dzięki korupcji prostytutek prawniczych nadal na wolności. Widocznie chce razem z swym sekretarzem, spędzać czas poświęcony na resocjalizację.
Do Polaka. Widzę ,że żal Ci d ...... sciska. Juz wczesniej pisałem ,ze do pięt nie dorastasz Dariuszowi a co dopiero Edwardowi. Mogłbys biegać imm po zapałki do kiosku. Ktoś Ci ograniczył zdolność do logicznego myślenia ale byc może juz taki sie urodziełeś. Może gdybys zgłosił sie do lekarza to mogł by Ci pomoć ale bywa i tak ,że takie przypadki jak Twoj bywają nieuleczalne pozdr.
Bolek, a raczej Dariuszu, Edek i Ty to zwykła patologia i jesteście na wolności tylko że prawnicy to kurw..jeśli mówisz o niedorastaniu edkowi do pięt, to chyba w chamstwie. Bo etyczne na pewno nie jest pierdol... sekretarki w obecności małoletnich dzieci. Skorumpowana Prokurator Marzena Stokroń uznała, że mimo małoletni widzieli edwarda nagiego, to jest za mało aby postawić zarzut prezentowania pornografii.To tylko potwierdza że Stokroń, Tworek, Jękot to zwykłe kurw..
Czy nastaną takie czasy, gdy sekretarz Dariusz będzie nadal urzędował w jednej celi z swym pryncypałem Edwardem G. Widać że to nie rozdzielny duet. Edward G. dzięki korupcji prostytutek prawniczych nadal na wolności. Widocznie chce razem z swym sekretarzem, spędzać czas poświęcony na resocjalizację.
A o kim mowa?
Do Polaka. Widzę ,że żal Ci d ...... sciska. Juz wczesniej pisałem ,ze do pięt nie dorastasz Dariuszowi a co dopiero Edwardowi. Mogłbys biegać imm po zapałki do kiosku. Ktoś Ci ograniczył zdolność do logicznego myślenia ale byc może juz taki sie urodziełeś. Może gdybys zgłosił sie do lekarza to mogł by Ci pomoć ale bywa i tak ,że takie przypadki jak Twoj bywają nieuleczalne pozdr.