Reklama

Chciał odwiedzić żonę w szpitalu i się zgubił

29/05/2024 11:27

Szczęśliwie skończyło się tylko na strachu. 71-letni mieszkaniec Przemyśla chcąc odwiedzić żonę, która przebywała w szpitalu, wyszedł z domu i zgubił się. Właściwa reakcja pozwoliła na szybkie odnalezienie seniora.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 maja. O g. 12.30, funkcjonariusze przemyskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca Przemyśla. 71-latek, wyszedł z domu znajdującym się na jednym z przemyskich osiedli. W trakcie spaceru zadzwonił do żony i poinformował, że nie wie gdzie jest i źle się czuje. Zaniepokojona kobieta natychmiast powiadomiła o tym fakcie policję. 

Po uzyskaniu informacji dotyczących rysopisu mężczyzny, mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W niespełna kilka minut od zgłoszenia, 71-latek został zauważony na ul. 3 Maja w Przemyślu – prawie 2 kilometry od miejsca zamieszkania. Policjanci zaopiekowali się mężczyzną do czasu przyjazdu pomocy medycznej.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama