Szczęśliwie skończyło się tylko na strachu. 71-letni mieszkaniec Przemyśla chcąc odwiedzić żonę, która przebywała w szpitalu, wyszedł z domu i zgubił się. Właściwa reakcja pozwoliła na szybkie odnalezienie seniora.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 maja. O g. 12.30, funkcjonariusze przemyskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca Przemyśla. 71-latek, wyszedł z domu znajdującym się na jednym z przemyskich osiedli. W trakcie spaceru zadzwonił do żony i poinformował, że nie wie gdzie jest i źle się czuje. Zaniepokojona kobieta natychmiast powiadomiła o tym fakcie policję.
Po uzyskaniu informacji dotyczących rysopisu mężczyzny, mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W niespełna kilka minut od zgłoszenia, 71-latek został zauważony na ul. 3 Maja w Przemyślu – prawie 2 kilometry od miejsca zamieszkania. Policjanci zaopiekowali się mężczyzną do czasu przyjazdu pomocy medycznej.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze