Reklama

Chciał się targnąć na życie. Policjanci go znaleźli

Wyszedł z domu, mówiąc żonie, że chce ze sobą skończyć. Policjanci z Przeworska rozpoczęli poszukiwania zaraz po zgłoszeniu o zaginięciu mężczyzny.

W niedzielę, 10 maja, kilka minut po g. 22, kiedy dyżurny przeworskiej komendy odebrał telefon od kobiety, zaniepokojonej faktem zniknięcia męża. Martwiła się o jego los, gdyż – jak relacjonowała – wychodząc z domu, powiedział, że ma zamiar targnąć się na swoje życie. O próbie samobójczej mówił przez cały dzień, a kiedy kobieta zdecydowała się wezwać pogotowie, tuż przed jej przybyciem 70-latek opuścił mieszkanie. Najpierw szukała męża na własną rękę, a kiedy to nic nie dało, zaalarmowała policję. Przeworscy policjanci, wspomagani przez tutejszych strażaków i psa tropiącego z Komendy Powiatowej Policji z Jarosławia rozpoczęli poszukiwania. Po dwóch godzinach akcja przyniosła zamierzony skutek. Zaginionego udało się odnaleźć. Trafił do szpitala.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości