Do zatrzymania nietrzeźwego 62-letniego obywatela Ukrainy, który kierował Mercedesem doszło na terenie polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Medyce.
Funkcjonariusza Służby Celno-Skarbowej zaniepokoiło zachowanie mężczyzny, które sugerowało stan po spożyciu alkoholu. Na miejsce wezwano policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Badanie wykonane przez funkcjonariuszy wykazało ponad promil alkoholu w organizmie 62-latka. Mężczyzna został zatrzymany.
W związku z naruszeniem przepisów obowiązujących na terenie naszego kraju, funkcjonariusze policji wystąpili z wnioskiem do Straży Granicznej o wydanie decyzji zobowiązującej kierowcę do powrotu do kraju pochodzenia.
„Obywatel Ukrainy opuścił terytorium Polski i otrzymał 5-letni zakaz wjazdu na terytorium strefy Schengen”
– przekazała Izba Administracji Skarbowej.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze