Reklama

Chcieli zarobić na złomie. Teraz będą mieli kłopoty

128 kg złomu wyciągnęli celnicy z volkswagena, którym podróżował 37-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna pojawił się na przejściu granicznym w Medyce 23 marca. Z kolei wczoraj, 24 bm., dwie kolejne próby przemytu złomu podjęli dwaj inni Ukraińcy, próbując przewieźć przez to samo przejście w sumie 42 kg metali kolorowych.

Ze złomem (dokładnie 45 kg) podróżował także przez granicę w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny 53-letni Ukrainiec. Przyłapany na próbie przemytu tłumaczył celnikom, że wiózł towar w ramach koleżeńskiej przysługi. Ze statystyk udostępnionych przez Izbę Celną w Przemyślu wynika, że od stycznia tego roku celnicy udaremnili w sumie 21 prób przemytu złomu na podkarpackich przejściach granicznych i zabezpieczyli 1713 kg tego towaru.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-03-25 17:51:07

    Bzdurne celne przepisy. Wwozili  do Polski , a nie wywozili. Czyli, nie ograbiali kraju, a wręcz odwrotnie . Nadgorliwość.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    podatnik - niezalogowany 2015-03-26 11:54:05

    To tak jakbyś chciał w Urzędzie Skarbowym zapłacić więcej podatku bo masz taką ochotę a oni ukarali by cię za to wsadzając do więzienia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości