Reklama

Chińczyk w sztabie szkoleniowym Kolpinga FRAC

Brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski Kolping FRAC Jarosław wzmocnił sztab trenerski 27-letnim chińskim tenisistą stołowym Meng Zhenem.

– Jako zawodnik do naszej drużyny nie dołącza. Czekamy na końcówkę okienka transferowego, kiedy ewentualnie kimś jeszcze skład wzmocnimy – zdradził nam menadżer jarosławian Kamil Dziukiewicz. Meng Zhen na początku czerwca br. awansował z zespołem Dojlid Białystok do tenisowej superligi, ale w jego barwach w elicie nie zagra. 27-latek, który w I lidze miał bilans gier 24 – 5, zdecydował się na występy w pierwszoligowej Spójni Warszawa. – Meng Zhen będzie mieszkał w Jarosławiu i trenował na co dzień z naszą pierwszą drużyną, czyli Jakubem Kosowskim, Brazylijczykiem Gustavo Tsuboi i Czechem Dimitrijem Prokopcovem, a przede wszystkim będzie pełnił rolę trenera w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Tenis stołowy jest jedną z wiodących dyscyplin w naszym mieście i regionie – stwierdził K. Dziukiewicz.

W Parafialnym Klubie Sportowym Kolping FRAC chcą jeszcze mocniej postawić na młodzież. Przypomnijmy tylko, że niedawno Anna Brzyska, podopieczna trenera Łukasza Adamskiego, sięgnęła po tytuł mistrzyni kraju w kategorii żaków w grze pojedynczej i podwójnej.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama