Brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski Kolping FRAC Jarosław wzmocnił sztab trenerski 27-letnim chińskim tenisistą stołowym Meng Zhenem.
– Jako zawodnik do naszej drużyny nie dołącza. Czekamy na końcówkę okienka transferowego, kiedy ewentualnie kimś jeszcze skład wzmocnimy – zdradził nam menadżer jarosławian Kamil Dziukiewicz. Meng Zhen na początku czerwca br. awansował z zespołem Dojlid Białystok do tenisowej superligi, ale w jego barwach w elicie nie zagra. 27-latek, który w I lidze miał bilans gier 24 – 5, zdecydował się na występy w pierwszoligowej Spójni Warszawa. – Meng Zhen będzie mieszkał w Jarosławiu i trenował na co dzień z naszą pierwszą drużyną, czyli Jakubem Kosowskim, Brazylijczykiem Gustavo Tsuboi i Czechem Dimitrijem Prokopcovem, a przede wszystkim będzie pełnił rolę trenera w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Tenis stołowy jest jedną z wiodących dyscyplin w naszym mieście i regionie – stwierdził K. Dziukiewicz.
W Parafialnym Klubie Sportowym Kolping FRAC chcą jeszcze mocniej postawić na młodzież. Przypomnijmy tylko, że niedawno Anna Brzyska, podopieczna trenera Łukasza Adamskiego, sięgnęła po tytuł mistrzyni kraju w kategorii żaków w grze pojedynczej i podwójnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze