Dwudziestosześcioletni Tomek Depciuch z Zarzecza w 2013 roku uległ wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznał złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia kręgowego z porażeniem czterokończynowym. Dzisiaj, po przejściu wielu zabiegów medycznych, walczy o to, by zaświeciło się dla niego światełko nadziei.
Kiedyś Tomek tryskał energią, pracował, jeździł samochodem. Koledzy z firmy, w której pracował, zanim trafił na wózek, wspominają chłopaka bardzo ciepło. Mówią, że był pracowity, dokładny i można było z nim porozmawiać na każdy temat. Wiedzą też, co mu się przytrafiło i że mimo młodego wieku jest przykuty do wózka. Chłopak nie chce się poddawać i wraz z rozpoczynającym się nowym rokiem prosi ludzi dobrej woli, by przekazali jeden procent swojego podatku na jego dalsze leczenie. – Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim. Jednak nie zamierzam się poddać i dzięki rehabilitacji, na którą potrzebne są pieniądze, będę mógł poprawić swoją sprawność fizyczną, a kto wie, być może kiedyś stanę na nogi – mówi Tomek.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze