Reklama

Chwila grozy na autostradzie A4

17/09/2018 10:45

Na autostradzie A4 na wysokości Dobkowic 21-letnia kobieta, kierująca osobowym volvo straciła panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w barierę energochłonną i zatrzymało się na lewym pasie jezdni. Podróżujący autem trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach porannych na autostradzie w okolicy miejscowości Dobkowice. Z nieustalonych jeszcze przyczyn  21-letnia mieszkanka powiatu myszkowskiego straciła panowanie nad samochodem marki volvo. Konsekwencją było uderzenie w barierkę energochłonną oraz poważne uszkodzenie auta. W wypadku ucierpieli tylko podróżujący volvo: kierowca i jej 58-letni pasażer. Oboje z obrażeniami trafili do szpitala.

Policyjne badanie wykazało, że kierująca pojazdem była trzeźwa.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2018-09-17 13:08:08

    Pewnie jechała jak szalona...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    moniamona1_728 2018-09-26 12:43:35

    nie patrza jak jezdza byle szybciej byle dalej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama