Na autostradzie A4 na wysokości Dobkowic 21-letnia kobieta, kierująca osobowym volvo straciła panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w barierę energochłonną i zatrzymało się na lewym pasie jezdni. Podróżujący autem trafili do szpitala.
Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach porannych na autostradzie w okolicy miejscowości Dobkowice. Z nieustalonych jeszcze przyczyn 21-letnia mieszkanka powiatu myszkowskiego straciła panowanie nad samochodem marki volvo. Konsekwencją było uderzenie w barierkę energochłonną oraz poważne uszkodzenie auta. W wypadku ucierpieli tylko podróżujący volvo: kierowca i jej 58-letni pasażer. Oboje z obrażeniami trafili do szpitala.
Policyjne badanie wykazało, że kierująca pojazdem była trzeźwa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.nie patrza jak jezdza byle szybciej byle dalej
Pewnie jechała jak szalona...
nie patrza jak jezdza byle szybciej byle dalej