Reklama

Ciemno było i będzie?

20/08/2015 07:04

– Na ulicy Mokrej, która jest boczną Opalińskiego, jest blisko 40 domostw. Ich mieszkańcy chcą być traktowani przez władze miasta poważnie, tymczasem odnosimy wrażenie, że się nas zbywa i ignoruje. Wieczorem panują tu kompletne ciemności. Interweniowaliśmy już w tej sprawie dwa lata temu, ale wówczas tłumaczono nam, że na inwestycje brakuje pieniędzy. Do tej pory nic się nie zmieniło. Tracimy już nadzieję na to, że sprawa nabierze rozpędu – narzeka mieszkaniec Mokrej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama