Reklama

Ciemno na placu Legionów

24/12/2023 08:12

– Plac Legionów w Przemyślu to miejsce, w które jako pierwsze trafia najczęściej turysta przyjeżdżający do Przemyśla pociągiem. Niestety aktualnie jest tak zaciemnione, że wizerunek ten raczej nie budzi u przyjezdnych dobrych skojarzeń.

Dworzec nie jest oświetlony tak jak dawniej, a lampy uliczne, które są, dają stanowczo zbyt mało światła. Bywa, że kierowcy taksówek, które mają tu postój, mają problemy z rozpoznaniem, kto zbliża się do pojazdu. Nie wspomnę już o braku w tym miejscu jakiś świątecznych lampek czy dekoracji, które mogłyby nieco rozświetlić to miejsce i dodać mu uroku. Rośnie tu przecież kilka drzewek, wystarczyłoby na nich zawiesić oświetlenie i tym prostym sposobem uczynić wspomniany plac bardziej przyjaznym – komentuje mieszkaniec.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2023-12-26 18:48:43

    szczególnie ciemno jest na placu przy wejściu /wyjściu z tunelu, przy postoju taksówek. czyli pierwszy kontakt z miastem ; normalna wiocha, dlaczego nikt z władz miasta tym sie nie zainteresuje. Nie wspomne o fatalnym bruku przez który piesi muszą przejść do chodnika. Ale to takie ładne, szczególnie na zdjęciach , ale fatalne w użytkowaniu; o tym nikt nie wie? A może nikomu w mieście nie zależy aby piesi mogli wygodnie przemieszczać się.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama