Reklama

Ciężarówki mogą już wjeżdżać na most Brama Przemyska

30/10/2018 20:10

Od godz. 16.00 pojazdy powyżej 3,5 t mogą już wjeżdżać na most Brama Przemyska.

Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu o godzinie 16.00 przywrócony został na moście Brama Przemyska ruch pojazdów powyżej 3, 5 tony. Nadal jednak wyłączone są dwa pasy ruchu w kierunku Żurawicy.  Obowiązuje też ograniczenie prędkości do 30 km/h.


Utrudnienia spowodowane są awarią łożyska w podporze mostu Brama Przemyska. Usterka jest usuwana. 

Aby dociążyć most w miejscu wystąpienia awarii, ustawiono na nim ciężarówki. Nadal stoją one na moście.



pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    krau_984 2018-10-30 21:36:01

    Ja się pytam, gdzie było poprawne oznakowanie zmiany organizacji ruchu przez weekend? Nie należałoby przypadkiem wyciągnąć konsekwencji? Gdzie były pachołki oddzielające przeciwne kierunki ruchu na zwężonym odcinku? Gdzie zmieniające oznakowanie poziome? To są jaja jakieś... Brak słów...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2018-10-31 05:21:54

    Tak się kończy bierne przyglądanie się działaniom podejmowanych przez gówniarzy pozatrudnianych w organach administracji państwa. Aż się prosi o zgłoszenie do prokuratury narażenie uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Ale w prokuraturze też gówniarze...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2018-11-01 02:00:01

    i tak jeździły

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama