Reklama

Co robić na feriach?

30/01/2015 09:14

Jarosławscy uczniowie nie powinni mieć kłopotu z zorganizowaniem wolnego czasu w nadchodzących feriach zimowych. We wszystkich gimnazjach i szkołach podstawowych są organizowane zajęcia. Bogaty program zapewniają też inne miejskie instytucje.

PRZEWORSK – ferie na sportowo

W Przeworsku dla dzieci nie przygotowano za wielu atrakcji, które wypełniłyby im czas podczas ferii zimowych. Postawiono jednak na sport i aktywny wypoczynek. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hugona Kołłątaja zorganizuje zajęcia dla swoich podopiecznych przez pierwsze cztery dni ferii. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach warsztatowych, razem z opiekunami pójść do kina oraz uczestniczyć w zajęciach świetlicowych i przede wszystkim w rozgrywkach sportowych. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku zaprasza uczniów na imprezy sportowe. Wszystkie zawody odbędą się w Hali Sportowej im. Tadeusza Ruta przy ul. Misiągiewicza. Zaplanowano m.in. Turniej Siatkówki Dzieci i Młodzieży, Turniej Piłki Ręcznej Młodzików Młodszych, Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży, Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych oraz Turniej Koszykówki TRIO BASKET oraz Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości