Dzisiaj (21 bm.), o g. 18 na scenie Centrum Kulturalnego w Przemyślu zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa w wykonaniu polskich solistów operowych, obdarzonych wspaniałymi głosami.
Miłośnicy operetki powinni obowiązkowo zarezerwować sobie dzisiejszy wieczór na spotkanie z muzyką. W ramach „Koncertu Wiedeńskiego” usłyszymy nie tylko przeboje króla walca, ale też popisowe arie z najsłynniejszych operetek: m.in. Zemsta nietoperza, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza czy Wiedeńska krew. Na scenie CK zabrzmią m.in.: skomponowany w 1867 r. walc Nad Pięknym Modrym Dunajem, aria Wielka sława to żart czy utwór wszech czasów Usta milczą dusza śpiewa.
Jednym słowem będzie to muzyczna podróż nawiązująca do uroczystych gali i koncertów odbywających się we Wiedniu. Znane i lubiane partie operetkowe wykonają fantastyczni soliści: Katarzyna Staroń – sopran i Jędrzej Tomczyk – tenor. Towarzyszyć im będą: Andrzej Tulik na skrzypcach i Klaudyna Wąsiewicz na fortepianie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze