Pracownicy Wydziału Komunikacji i Transportu Urzędu Miejskiego w Przemyślu zachorowali na covid-19 i zostali objęci kwarantanną, dlatego dziś, 31 stycznia, rejestracja jest nieczynna.
– Z tego samego powodu byliśmy zmuszeni zawiesić elektroniczną rezerwację wizyt w Wydziale, która zostanie ponownie uruchomiona w najbliższy czwartek (3 lutego). W ciągu kolejnych dni będziemy także stopniowo uruchamiać rejestrację pojazdów – informuje Witold Wołczyk z przemyskiego magistratu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze