We wtorek, 12 marca, przed g. 17, w związku ze zgłoszeniem o pijanym traktorzyście, jasielscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem typu SAM.
Zestawem podróżowało 3 mężczyzn. 2 znajdowało się w ciągniku, trzeci siedział na wozie. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący, 39-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce od wielu lat ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Miał jednak coś innego… Blisko 2,5 promile w organizmie. W trakcie interwencji przyznał się mundurowym do wypicia kilku piw ze swoimi kolegami oraz do tego, wiedział o cofniętych uprawnieniach.
Co więcej, ciągnik typu SAM, którym kierował nie był dopuszczony do ruchu, ani ubezpieczony. Funkcjonariusze usunęli pojazd na policyjny parking, a kierującego przewieźli do jasielskiej komendy. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Nie ominie go również kara finansowa za brak obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze