W imponującym stylu Czarni Oleszyce wracają na boiska V ligi. W zakończonym sezonie wygrali 22 mecze, przegrywając trzy i jeden remisując oraz zdobywając 91 bramek. Trzonem drużyny są wychowankowie klubu.
Tegoroczny awans do „okręgówki” jest trzecim w ostatnim dziesięcioleciu. Pierwszy był w sezonie 2005/2006, kolejny w 2008/2009. Jak do tej pory nie udawało się w tej klasie rozgrywkowej pozostać na dłużej i po jednym sezonie Czarni wracali do klasy A. Czarna seria Czarnych zaczęła się w sezonie 2009/2010, kiedy najpierw zostali zdegradowani do klasy A, a w kolejnym sezonie spadli do klasy B. – W okręgówce graliśmy w dużej mierze zawodnikami wypożyczonymi i młodymi. Zespołowi brakowało doświadczenia i ogrania – mówi kapitan drużyny Tomasz Dworak. To jeden z nielicznych zawodników, który od początku swojej przygody z piłką pozostaje wierny Czarnym Oleszyce. Zadebiutował w 1999 r. jako junior młodszy i był z klubem i w dobrych i w złych chwilach.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze