Pięć bezrobotnych osób z terenu gminy Zarzecze rozpoczęło szkolenia w ramach projektu „Czas na aktywność w gminie Zarzecze”.
Projekt realizowany jest przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013. Inauguracyjne zajęcia rozpoczęły się już pod koniec lutego br. szkoleniem z doradcą zawodowym oraz zajęciach z treningu umiejętności i kompetencji społecznych. Od marca br. wspomniana piątka objęta została 3-miesięcznym stażem, za który otrzymywać będą zasiłki przyznane zgodnie z ustawą o pomocy społecznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.szkolenie jest w ramach programu operacyjnego 2007-213, to czemu rozpoczyna się w 2015 r ?Powinno rozpocząć się w 2007r.Widać że samorządy nie są przystosowane do wykorzystywania środków unijnych.
szkolenie jest w ramach programu operacyjnego 2007-213, to czemu rozpoczyna się w 2015 r ?Powinno rozpocząć się w 2007r.Widać że samorządy nie są przystosowane do wykorzystywania środków unijnych.