Reklama

Czas na aktywność w gminie Zarzecze

Pięć bezrobotnych osób z terenu gminy Zarzecze rozpoczęło szkolenia w ramach projektu „Czas na aktywność w gminie Zarzecze”.

Projekt realizowany jest przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013. Inauguracyjne zajęcia rozpoczęły się już pod koniec lutego br. szkoleniem z doradcą zawodowym oraz zajęciach z treningu umiejętności i kompetencji społecznych. Od marca br. wspomniana piątka objęta została 3-miesięcznym stażem, za który otrzymywać będą zasiłki przyznane zgodnie z ustawą o pomocy społecznej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    P.K - niezalogowany 2015-03-11 08:18:34

    szkolenie jest w ramach programu operacyjnego 2007-213, to czemu rozpoczyna się w 2015 r ?Powinno rozpocząć się w 2007r.Widać że samorządy nie są przystosowane do wykorzystywania środków unijnych.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości