Wczoraj po godzinie 21 na drodze powiatowej w Nowym Żmigrodzie kierowca quada stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem.
– Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący quadem, 32-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego, jechał drogą powiatową z Siedlisk Żmigrodzich w kierunku Nowego Żmigrodu – informuje KPP Jasło. – Najprawdopodobniej z powodu nadmiernej prędkości, na łuku drogi, stracił panowanie nad czterokołowcem i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku volkswagenem. Zachowywał się agresywnie, dlatego mundurowi pobrali od niego krew do badań na zawartość alkoholu lub innych niedozwolonych substancji. Kierujący volkswagenem, 21-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród, był trzeźwy. Mężczyźni zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze