W piątek, w godzinach porannych doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W groźnie wyglądającym zdarzeniu ucierpiała jedna osoba.
Według ustaleń policjantów do wypadku na drodze gminnej relacji Niżatyce – Żuklin doszło ponieważ kierujący osobową hondą, 33-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas. Tu zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym volkswagenem. W wyniku zderzenia kierujący hondą doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Obaj uczestniczący w wypadku kierowcy byli trzeźwi.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze