Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj (6 bm.), przed g. 9 rano, na trasie Oleszyce – Nowy Dzików.
Jak poinformowała lubaczowska policja, powodem najprawdopodobniej było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych przez kierującą samochodem marki Volkswagen. 19-latka na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doprowadziła do czołowego zderzenia z poruszającym się nim oplem.
Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia, w wyniku którego do szpitala trafili kierowca oraz pasażerka opla. Wiadomo, że oboje kierujący byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze