Reklama

Cztery medale Nurtu Przemyśl. Ola podwójnie złota!

W Ustrzykach Dolnych odbyły się mistrzostwa Podkarpacia młodzików. Nurt Przemyśl reprezentowała czwórka zawodników: Aleksandra Makar, Gracjan Dębski, Wiktor Iwaniuch oraz Wojciech Dębski. Spisali się znakomicie, zdobywając cztery medale. Gratulujemy!

Po raz kolejny rewelacyjnie zagrała Aleksandra Makar. W półfinale singla pokonała Annę Rogalę (AZS Politechnika Rzeszów) 3:1, zaś w finale Łucję Kobosz (AZS Politechnika Rzeszów) 3:1, zdobywając złoty medal i kolejny rok z rzędu mistrzostwo Podkarpacia.

Drugi medal – również złoty – Ola zdobyła w grze podwójnej, grając w parze z Łucją Kobosz (AZS Politechnika Rzeszów). Dziewczęta wygrały wszystkie pojedynki, nie tracąc ani jednego seta!

Srebrny medal wywalczył Gracjan Dębski, który w półfinale pokonał Krystiana Pytkę (ATS Bingo Ropczyce) 3:1, zaś w finale musiał uznać wyższość Jakuba Hubki (LZS Kąkolówka). Wiktor Iwaniuch w meczu o wejście do strefy medalowej przegrał nieznacznie 2:3 z wspomnianym K. Pytką i zajął ostatecznie 5. miejsce w województwie.

Reklama

Za to obaj (G. Dębski i W. Iwaniuch) błysnęli w grze podwójnej. Bezapelacyjnie zostali mistrzami Podkarpacia w deblu, wygrywając wszystkie pojedynki.

Wojciech Dębski, który debiutował wśród młodzików, rozegrał parę pojedynków, zdobywając cenne doświadczenie.

A. Makar, G. Dębski i W. Iwaniuch mają zapewniony udział w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się w Rzeszowie od 19 do 21 maja br.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama