W Ustrzykach Dolnych odbyły się mistrzostwa Podkarpacia młodzików. Nurt Przemyśl reprezentowała czwórka zawodników: Aleksandra Makar, Gracjan Dębski, Wiktor Iwaniuch oraz Wojciech Dębski. Spisali się znakomicie, zdobywając cztery medale. Gratulujemy!
Po raz kolejny rewelacyjnie zagrała Aleksandra Makar. W półfinale singla pokonała Annę Rogalę (AZS Politechnika Rzeszów) 3:1, zaś w finale Łucję Kobosz (AZS Politechnika Rzeszów) 3:1, zdobywając złoty medal i kolejny rok z rzędu mistrzostwo Podkarpacia.
Drugi medal – również złoty – Ola zdobyła w grze podwójnej, grając w parze z Łucją Kobosz (AZS Politechnika Rzeszów). Dziewczęta wygrały wszystkie pojedynki, nie tracąc ani jednego seta!
Srebrny medal wywalczył Gracjan Dębski, który w półfinale pokonał Krystiana Pytkę (ATS Bingo Ropczyce) 3:1, zaś w finale musiał uznać wyższość Jakuba Hubki (LZS Kąkolówka). Wiktor Iwaniuch w meczu o wejście do strefy medalowej przegrał nieznacznie 2:3 z wspomnianym K. Pytką i zajął ostatecznie 5. miejsce w województwie.
Za to obaj (G. Dębski i W. Iwaniuch) błysnęli w grze podwójnej. Bezapelacyjnie zostali mistrzami Podkarpacia w deblu, wygrywając wszystkie pojedynki.
Wojciech Dębski, który debiutował wśród młodzików, rozegrał parę pojedynków, zdobywając cenne doświadczenie.
A. Makar, G. Dębski i W. Iwaniuch mają zapewniony udział w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się w Rzeszowie od 19 do 21 maja br.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze