Reklama

Czwórka żaków ze stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla

Częścią niedawnej sesji Rady Miejskiej w Przemyślu (25 listopada br.) była uroczystość wręczenia stypendiów naukowych Prezydenta Miasta Przemyśla dla uzdolnionych studentów studiów stacjonarnych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. Ten rodzaj finansowego wsparcia otrzymała czwórka żaków kształcących się na przemyskiej uczelni.

Na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Przemyślu w sprawie Przemyskiego Programu Stypendialnego oraz rekomendacji Komisji Stypendialnej wyróżniono czwórkę studentów PANS w Przemyślu. W tym gronie znaleźli się: Małgorzata Mrozowska i Magdalena Kość – studentki I roku pielęgniarstwa (studia II stopnia), Denys Povoroznyk – student III roku inżynierii transportu i logistyki oraz Hubert Pilawa – student II roku bezpieczeństwa i stosunków transgranicznych (studia II stopnia).

Potwierdzenie przyznania tego szczególnego wyróżnienia wspomniana czwórka odebrała z rąk: prezydenta miasta Wojciecha Bakuna, prorektora ds. studenckich PANS dra Andrzeja Kaweckiego, prorektora ds. rozwoju i współpracy PANS dra Sławomira Soleckiego oraz przewodniczącego Rady Miejskiej w Przemyślu Marcina Kowalskiego.

Reklama

Laureaci stypendium będą w roku akademickim 2024/2025 – w okresie od października do czerwca – będą otrzymywać kwotę 500 zł miesięcznie.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/12/2024 08:11
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama