2 stycznia 2016 r. w hotelu „Marko” odbędzie się kolejna, piąta już edycja Europejskiego Salonu Sukcesu, rokrocznie organizowanego przez Przemyski Konwent Społeczno-Gospodarczy. Gościem specjalnym imprezy będzie najbogatszy Polak na Wyspach Brytyjskich, książę Jan Żyliński.
– Salon odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta i starosty przemyskiego. Oczywiście planujemy spotkanie księcia z władzami miasta i powiatu. Byliśmy u niego w Londynie, przyjeżdża na rewizytę. Jest potężnym przedsiębiorcą[paywall] na Wyspach Brytyjskich. Oprócz Przemyśla odwiedzi Korczową i Rzeszów – powiedział nam wiceprezes zarządu Przemyskiego Konwentu Społeczno-Gospodarczego Andrzej Kukurba. – Przyświeca nam konkretny cel: chcemy go nakłonić do zainwestowania w Przemyślu – dodał.
O księciu Janie Żylińskim świat usłyszał po krótkim filmiku na YouTubie, w którym – wywijając szablą – wyzwał na pojedynek lidera partii brytyjskich nacjonalistów i zdeklarowanego przeciwnika imigracji Nigela Farage’a. Jak mówi urodzony w Londynie polski arystokrata i biznesmen, jego celem jest poprawa wizerunku Polaków w oczach Brytyjczyków. Wciąż szuka pomysłu, jak to zrobić.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z pewnoscia nie zrobi takiego glupstwa.
Pani Księciu Szanowny,Niech się dziady wezmą sami do roboty, wypaśli się za naszą kasę i wyglądają jak Pączki w maśle
Przemyski Konwent to kółko wzajemnej adoracji. Dbają tylko o swoją ekipę i własne interesy. Nie chcą dopuszczać innych inwestorów szczególnie z zewnątrz aby nowi inwestorzy i pracodawcy nie zapewniali nowych miejsc pracy bo lokalni "biznesmeni" musieli by podnosić i tak marne wynagrodzenie swoim pracownikom. Generalnie konwent to porażka. Ale dobrze byłoby aby książę/cesarz czy ktokolwiek zainwestował w tym upajającym gospodarczo i społecznie mieście.
Kompletnie nie wiesz co mówisz i nie masz pojęcia co sie dzieje w okół Ciebie , ale rozumiem kompleks niższości chyba nie wiesz co to w ogóle Przemyski Konwent Gospodarczy a co do blokowania inwestorów zainteresuj sie rada miasta i psiedydentem chłopcze ;) i dalej płacz z zazdrosci ale głośno pamiętaj !! ;)
Z pewnoscia nie zrobi takiego glupstwa.
Pani Księciu Szanowny,Niech się dziady wezmą sami do roboty, wypaśli się za naszą kasę i wyglądają jak Pączki w maśle
Przemyski Konwent to kółko wzajemnej adoracji. Dbają tylko o swoją ekipę i własne interesy. Nie chcą dopuszczać innych inwestorów szczególnie z zewnątrz aby nowi inwestorzy i pracodawcy nie zapewniali nowych miejsc pracy bo lokalni "biznesmeni" musieli by podnosić i tak marne wynagrodzenie swoim pracownikom. Generalnie konwent to porażka. Ale dobrze byłoby aby książę/cesarz czy ktokolwiek zainwestował w tym upajającym gospodarczo i społecznie mieście.