Reklama

Dachowanie audi. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, zostawiając dwoje pasażerów

Policjanci szybko ustalili, kto prowadził samochód.

7 marca, około godz. 14, na tzw. „nowej drodze” w Humniskach kierowca audi, który jak podaje policja, jechał z nadmierną prędkością, starcił panowanie nad pojazdem.

Audi uderzyło w betonowy przepust, potem w słup, aż dachowało.

Kierowca uciekł, porzucając nie tylko auto, ale i pasażerów: kobietę i mężczyznę. 44-letnia pasażerka była ranna.

Funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego ustalili, że kierował 48-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego.

Miał powody do ucieczki: był nietrzeźwy. Miał ponad 0,5 promila alkoholu, więc trafił do policyjnego aresztu. 

Reklama


fot.KPP Brzozów48-latek przyznał się, że kierował audi i spowodował wypadek.

W dodatku... miała czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

O jego losie zdecyduje sąd.


fot.KPP Brzozów
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama