Policjanci szybko ustalili, kto prowadził samochód.
7 marca, około godz. 14, na tzw. „nowej drodze” w Humniskach kierowca audi, który jak podaje policja, jechał z nadmierną prędkością, starcił panowanie nad pojazdem.
Audi uderzyło w betonowy przepust, potem w słup, aż dachowało.
Kierowca uciekł, porzucając nie tylko auto, ale i pasażerów: kobietę i mężczyznę. 44-letnia pasażerka była ranna.
Funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego ustalili, że kierował 48-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego.
Miał powody do ucieczki: był nietrzeźwy. Miał ponad 0,5 promila alkoholu, więc trafił do policyjnego aresztu.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze