Do niebezpiecznej sytuacji doszło dzisiejszego maglistego poranka, ok. godziny 7.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ja jak widzę psa czy kota na ulicy to włączam wycieraczki i naciskam pedał gazu.
może kiedyś ktoś tak zrobi , jak ciebie zobaczy na ulicy.karma wraca.
straszna ta karma, ostatnio zjadłem świnkę, asz strach pomyśleć co mnie czeka
ohoho jakie zabawne zabić psa co za zabawa. Lubie zapierda*ac i lubie zabijać zwierzęta bo przecież to takie fajne.
Ja jak widzę psa czy kota na ulicy to włączam wycieraczki i naciskam pedał gazu.
może kiedyś ktoś tak zrobi , jak ciebie zobaczy na ulicy.karma wraca.
straszna ta karma, ostatnio zjadłem świnkę, asz strach pomyśleć co mnie czeka