Mężczyzna trafił do szpitala.
Do wypadku doszło dzisiaj ok. godz. 12.30 na obwodnicy Radymna w okolicy Skołoszowa.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.czy na tych krzyżówkach nie można zrobić ronda ? Czy musi tu dojść naprawdę do masakry.Ile wypadkow tu było? Droga wiejska w ostrowie ma swiatla a tu ?
Wystarczy jechać zgodnie z prędkością jak jest dopuszczalna na danym odcinku
Krzyżówka jest ok wystarczy się zatrzymac i popatrzeć
zgadza się ,budowa rond na obwodnicy na pewno rozwiązała by problem z duzą iloscią wypadków i kolizji na tych skyżowaniach ,ktoś zaspał kiedy była w fazie projektu, a teraz jakoś nikomu nie zależy ,lepiej postawić fotoradar ale on nikomu życia czy zdrowia nie zwróci
progi zwalniające przy skrzyżowaniu na drogach podporządkowanych, bo niektórzy nogi z gazu nie zdejmują wjeżdżając na krajówkę
i następne wymuszenie na tym skrzyżowaniu przy przejeżdżaniu drogi wojewódzkiej:https://now.... [link usunięty przez moderatora]znaki \"ustąp pierwszeństwa \" to chyba stoją tam tylko dla ozdoby. Proponuję zamontować progi zwalniające i ustawić znaki stop przed wjazdem na skrzyżowanie z podporządkowanych dróg, zanim dojdzie do tragedii.
czy na tych krzyżówkach nie można zrobić ronda ? Czy musi tu dojść naprawdę do masakry.Ile wypadkow tu było? Droga wiejska w ostrowie ma swiatla a tu ?
Wystarczy jechać zgodnie z prędkością jak jest dopuszczalna na danym odcinku
Krzyżówka jest ok wystarczy się zatrzymac i popatrzeć