Reklama

Dachowanie w Borowicy: kierująca na oblodzonej drodze wpadła w poślizg

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 22 listopada, ok. godz. 8.30, w podprzemyskiej Borownicy.

Mundurowi z przemyskiej komendy wstępnie ustalili, że kierująca na oblodzonym odcinku drogi straciła panowanie nad peugeotem.

Samochód najechał na pobocze i dachował. Na szczęście 24-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego nie ucierpiała i nie potrzebowała pomocy medycznej.

Kierująca była trzeźwa, a funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję.

Kierowcy, noga z gazu, robi się ślisko!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama