Do zdarzenia doszło dzisiaj, 22 listopada, ok. godz. 8.30, w podprzemyskiej Borownicy.
Mundurowi z przemyskiej komendy wstępnie ustalili, że kierująca na oblodzonym odcinku drogi straciła panowanie nad peugeotem.
Samochód najechał na pobocze i dachował. Na szczęście 24-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego nie ucierpiała i nie potrzebowała pomocy medycznej.
Kierująca była trzeźwa, a funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję.
Kierowcy, noga z gazu, robi się ślisko!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze