Sędziszowscy policjanci końcem marca otrzymali zgłoszenie o pobiciu kobiety. Miało to miejsce w Zagorzycach, gdy przybyli na miejsce, potwierdził się czarny scenariusz.
Sprawcą pobicia okazał się być mąż pokrzywdzonej. Pijany 63-latekw godzinach nocnych obudził żonę i zaatakował. Został zatrzymany. Okazało się, że miał wtedy prawie 2 promile alkoholu we krwi. Wzywającą pomoc osobą była córka małżeństwa.
Kobieta została przewieziona do szpitala. Wobec jej męża wystosowano już pierwsze zarzuty. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Został objęty policyjnym dozorem oraz otrzymał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, jak również nakaz opuszczenia mieszkania.
Pijany damski bokser się doigrał i teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.prawidłowo..... do wiezienia a tam kokochaja damskich bokserow
Dołożyć mu! Dla przytomności....
prawidłowo..... do wiezienia a tam kokochaja damskich bokserow