Reklama

Damski bokser z nakazem opuszczenia domu

07/04/2018 10:07

Sędziszowscy policjanci końcem marca otrzymali zgłoszenie o pobiciu kobiety. Miało to miejsce w Zagorzycach, gdy przybyli na miejsce, potwierdził się czarny scenariusz.

Sprawcą pobicia okazał się być mąż pokrzywdzonej. Pijany 63-latekw godzinach nocnych obudził żonę i zaatakował. Został zatrzymany. Okazało się, że miał wtedy prawie 2 promile alkoholu we krwi. Wzywającą pomoc osobą była córka małżeństwa.

Kobieta została przewieziona do szpitala. Wobec jej męża wystosowano już pierwsze zarzuty. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Został objęty policyjnym dozorem oraz otrzymał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, jak również nakaz opuszczenia mieszkania.

Reklama

Pijany damski bokser się doigrał i teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem.


MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2018-04-07 12:12:01

    Dołożyć mu! Dla przytomności....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Andrzej - niezalogowany 2018-04-08 19:07:18

    prawidłowo.....  do wiezienia a  tam  kokochaja  damskich bokserow

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości