Radny miejski z Przemyśla Dariusz Iwaneczko jest wymieniany w gronie kandydatów na stanowisko wojewody podkarpackiego. – Jest trzech kandydatów, jednym z nich jest Iwaneczko – twierdzi nasz informator.
– Ja również słyszałem takie opinie – mówi sam zainteresowany. Nie potwierdza tych doniesień, choć przyznaje[paywall], że rozmowy prowadzone były. – Nie było jednak żadnej oficjalnej propozycji. Dopóki cokolwiek nie nastąpi w tej materii, nie ma co komentować – powiedział nam Dariusz Iwaneczko.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardziej życzyłbym sobie , aby pan Dariusz został prezydentem miasta Przemyśla.Pis pana skończy.Dlaczego ? Jest pan inteligentnym człowiekiem.To zagraża bencwałom.
No potomek bohaterów strilców na urzędy do Rzeszowa.
widzę, że hejt po przemysku - uderzają w dobrego Polaka i człowieka po hajdamacku, zza węgła. Wstydźcie się rzucać kalumnie na człowieka, od którego możecie się uczyć polskości - przeczytajcie lepiej jego książki, to może zmądrzejecie.
ufff ..... Ten czlowiek na to stanowisko????? totalna porażka
Ukraińcy,Przemyśl,Polacy,UPA, poprawność polityczna ,koneksje,PiS,hańba
Bardziej życzyłbym sobie , aby pan Dariusz został prezydentem miasta Przemyśla.Pis pana skończy.Dlaczego ? Jest pan inteligentnym człowiekiem.To zagraża bencwałom.
No potomek bohaterów strilców na urzędy do Rzeszowa.