Gmina Wiązownica uruchomiła bezpłatne połączenia komunikacyjne na trasie Jarosław – Radawa – Jarosław. Z darmowego przejazdu można skorzystać we wszystkie dni. Również w weekendy i święta. Tak będzie do końca sierpnia.
Darmowe przejazdy to odzew gminy na starania mieszkańców Jarosławia korzystających z wypoczynku w Radawie. Autobusy finansowane przez gminę wyjeżdżają z Jarosławia o g.[paywall] 10 w każdy dzień, a w soboty, niedziele i święta dodatkowo o 15. Do Radawy docierają odpowiednio o 10.29 i 15.29. Codziennie autobus z Radawy wyjeżdża o 20.45. Dodatkowo w soboty, niedziele i święta jest kurs o 14.25.
Ośrodek z zalewem i sporą ilością domków wypoczynkowych uczyniły z Radawy miejsce chętnie odwiedzane przez jarosławian. Coraz częściej przyjeżdżają też mieszkańcy z innych miejscowości regionu. Darmowe przejazdy to ułatwienie dla tych, którzy nie korzystają z własnego transportu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze