Reklama

Dawid Jadam na podium w Grand Prix Polski

W Krośnie rozpoczął się cykl Grand Prix Polski Młodzików. Kolping Jarosław reprezentowało pięciu tenisistów stołowych. Najlepiej spisał się Dawid Jadam, który zakończył zawody z brązowym medalem.

Wśród dziewcząt najlepiej zawody w Krośnie wspominać będzie Kinga Hawro, która była ósma. Dagmara Kłak zakończyła turniej na 33. lokacie. Okazję do rewanżu, młodzicy będą mieli 16 listopada br. w Gdańsku. W Centrum im. Andrzeja Grubby odbędzie się kolejna odsłona Grand Prix Polski. Wcześniej, bo 14 października br. w Jarosławiu odbędzie się turniej „Od Skrzata do Mistrza Świata”. W miasteczku PWSTE w Jarosławiu przy ul. Czarneckiego 16 do rywalizacji staną skrzaci, żacy i młodzicy.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama