W Krośnie rozpoczął się cykl Grand Prix Polski Młodzików. Kolping Jarosław reprezentowało pięciu tenisistów stołowych. Najlepiej spisał się Dawid Jadam, który zakończył zawody z brązowym medalem.
Wśród dziewcząt najlepiej zawody w Krośnie wspominać będzie Kinga Hawro, która była ósma. Dagmara Kłak zakończyła turniej na 33. lokacie. Okazję do rewanżu, młodzicy będą mieli 16 listopada br. w Gdańsku. W Centrum im. Andrzeja Grubby odbędzie się kolejna odsłona Grand Prix Polski. Wcześniej, bo 14 października br. w Jarosławiu odbędzie się turniej „Od Skrzata do Mistrza Świata”. W miasteczku PWSTE w Jarosławiu przy ul. Czarneckiego 16 do rywalizacji staną skrzaci, żacy i młodzicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze