Już w najbliższy piątek (12 kwietnia), o g. 18 w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu przy ul. Książąt Lubomirskich 4 odbędzie się debata pomiędzy Wojciechem Bakunem i Tomaszem Dziumakiem.
To właśni oni w drugiej turze wyborów powalczą o stanowisko prezydenta nadsańskiego grodu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mam dwa pytania do p.Bakuna: 1. dług miasta- powszechnie wiadomo choćby z przekazu medialnych że miasto spłacało raty zadłużenia stosując tzw rolowanie długu;czy wobec powyższego nie należało poczekać z budową basenów lub zacząć budowę w okrojonej wersji z możliwością późniejszej rozbudowy? 2. jaki jest stan zabezpieczenia ludności miasta na wypadek wojny , ile miasto ma w pełni gotowych schronów,ile ludności może się w nich pomieścić ? Te same pytania do p. Dziumaka, jak Pan widzi rozwiązanie tych problemów jako kandydat na Prezydenta miasta?
dzień dobry, Pytanie do pana Bakuna: 1. Dlaczego dorowadził do fatalnego stanu przystanków komunikacji miejskiej; pełnych śmieci i brudu . Dlaczego przystanki nie są należycie sprzątane na bieżąco, tzn. co dziennie i przez cały rok. 2. Dlaczego nie sprząta sie na bieżąco ulic miasta : zarówno jezdni jak i chodników 3. Dlaczego miasto kupuje i instaluje śmietniki ( m.in. w Rynku ) bez popielniczek na pety. W konsekwencji ulice, chodniki, place jest pełno petów
Po przeczytaniu artykułu o budowie zewnętrznych basenów nasunęły mi się kolejne pytania do urzędującego prezydenta miasta: 3. jakie będą koszty roczne utrzymania zespołu basenów / etaty,utrzymanie,prąd,woda itp/, 4.jakie będą koszty remontu,dostosowania do potrzeb kładki rowerowo-pieszej dawnej nitki mostu kolejowego, 5. jakie są roczne koszty ,konkretnie straty finansowe związane ze stokiem narciarskim a może jest możliwość podania łącznie strat za okres Pana kadencji oraz za cały okres od czasu wybudowania stoku.
Mam dwa pytania do p.Bakuna: 1. dług miasta- powszechnie wiadomo choćby z przekazu medialnych że miasto spłacało raty zadłużenia stosując tzw rolowanie długu;czy wobec powyższego nie należało poczekać z budową basenów lub zacząć budowę w okrojonej wersji z możliwością późniejszej rozbudowy? 2. jaki jest stan zabezpieczenia ludności miasta na wypadek wojny , ile miasto ma w pełni gotowych schronów,ile ludności może się w nich pomieścić ? Te same pytania do p. Dziumaka, jak Pan widzi rozwiązanie tych problemów jako kandydat na Prezydenta miasta?
dzień dobry, Pytanie do pana Bakuna: 1. Dlaczego dorowadził do fatalnego stanu przystanków komunikacji miejskiej; pełnych śmieci i brudu . Dlaczego przystanki nie są należycie sprzątane na bieżąco, tzn. co dziennie i przez cały rok. 2. Dlaczego nie sprząta sie na bieżąco ulic miasta : zarówno jezdni jak i chodników 3. Dlaczego miasto kupuje i instaluje śmietniki ( m.in. w Rynku ) bez popielniczek na pety. W konsekwencji ulice, chodniki, place jest pełno petów
Po przeczytaniu artykułu o budowie zewnętrznych basenów nasunęły mi się kolejne pytania do urzędującego prezydenta miasta: 3. jakie będą koszty roczne utrzymania zespołu basenów / etaty,utrzymanie,prąd,woda itp/, 4.jakie będą koszty remontu,dostosowania do potrzeb kładki rowerowo-pieszej dawnej nitki mostu kolejowego, 5. jakie są roczne koszty ,konkretnie straty finansowe związane ze stokiem narciarskim a może jest możliwość podania łącznie strat za okres Pana kadencji oraz za cały okres od czasu wybudowania stoku.