Reklama

Debata przed drugą turą wyborów na prezydenta miasta

09/04/2024 16:21

Już w najbliższy piątek (12 kwietnia), o g. 18 w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu przy ul. Książąt Lubomirskich 4 odbędzie się debata pomiędzy Wojciechem Bakunem i Tomaszem Dziumakiem.

To właśni oni w drugiej turze wyborów powalczą o stanowisko prezydenta nadsańskiego grodu.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/04/2024 16:57
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jerzy811_496 2024-04-09 21:29:04

    Mam dwa pytania do p.Bakuna: 1. dług miasta- powszechnie wiadomo choćby z przekazu medialnych że miasto spłacało raty zadłużenia stosując tzw rolowanie długu;czy wobec powyższego nie należało poczekać z budową basenów lub zacząć budowę w okrojonej wersji z możliwością późniejszej rozbudowy? 2. jaki jest stan zabezpieczenia ludności miasta na wypadek wojny , ile miasto ma w pełni gotowych schronów,ile ludności może się w nich pomieścić ? Te same pytania do p. Dziumaka, jak Pan widzi rozwiązanie tych problemów jako kandydat na Prezydenta miasta?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-04-10 11:55:37

    dzień dobry, Pytanie do pana Bakuna: 1. Dlaczego dorowadził do fatalnego stanu przystanków komunikacji miejskiej; pełnych śmieci i brudu . Dlaczego przystanki nie są należycie sprzątane na bieżąco, tzn. co dziennie i przez cały rok. 2. Dlaczego nie sprząta sie na bieżąco ulic miasta : zarówno jezdni jak i chodników 3. Dlaczego miasto kupuje i instaluje śmietniki ( m.in. w Rynku ) bez popielniczek na pety. W konsekwencji ulice, chodniki, place jest pełno petów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jerzy811_496 2024-04-12 12:04:17

    Po przeczytaniu artykułu o budowie zewnętrznych basenów nasunęły mi się kolejne pytania do urzędującego prezydenta miasta: 3. jakie będą koszty roczne utrzymania zespołu basenów / etaty,utrzymanie,prąd,woda itp/, 4.jakie będą koszty remontu,dostosowania do potrzeb kładki rowerowo-pieszej dawnej nitki mostu kolejowego, 5. jakie są roczne koszty ,konkretnie straty finansowe związane ze stokiem narciarskim a może jest możliwość podania łącznie strat za okres Pana kadencji oraz za cały okres od czasu wybudowania stoku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama