Reklama

Demontaż krzyża z kościoła salezjanów w Przemyślu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Strącony w nocy przez wiatr krzyż zawisł na linach piorunochronu. Dziś, 24 lutego, strażacy z rzeszowskiej Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego przez kilka godzin zdejmowali go z 62-metrowej wieży. Za nagranie dziękujemy niezawodnemu Czytelnikowi: Wojtkowi50!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pe - niezalogowany 2020-02-24 18:36:07

    Krzyż zwyczajnie skorodował, to już zaniedbanie zarządcy obiektu. Ciekawe kto zapłaci za ten cyrk?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tsa - niezalogowany 2020-02-24 19:03:27

    Kto zapłaci ?!?  Ci sami co za Toyotę w poniższym numerze.YOUTUBE.COM - ZCHN ZBLIŻA SIĘ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    brat PIT - niezalogowany 2020-02-24 19:12:18

    Zaraz będzie niedzielna taca i apel o ofiary na nowy krzyż. Złoty ale skromny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości