W sali widowiskowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu odbyło się zakończenie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu. Tematem przewodnim była „Bezpieczna droga do szkoły”.
Honorowy patronat nad konkursem pełnili wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Cel konkursu był jeden: poprawa świadomości dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród uczniów szkół podstawowych poprzez upowszechnianie oraz[paywall] popularyzację przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.
fot.ze zbiorów własnych
Dwie z ponad 200 nadesłanych prac.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze