Reklama

Dni Dubiecka 2015: zagrają „Baciary”

02/06/2015 09:42

Znany jest program tegorocznych „Dni Dubiecka”. Impreza odbędzie się 19 lipca. Organizator zaplanował wiele atrakcji - gwiazdą wieczoru będą Baciary!

Organizatorzy zaplanowali m.in.: koncert zespołów z klubu Garnizonowego w Przemyślu, turniej wiedzy o gminie Dubiecko, zabawę taneczną. Gwiazdą wieczoru będą „Baciary”. Szczegółowy plan imprezy zamieszczamy poniżej: 



DNI DUBIECKA   19 lipca 2015r.od 15.00-1.00 na stadionie sportowym w Dubiecku  

godz. 15.00 - rozpoczęcie imprezy przez Wójta Gminy Dubiecko

godz. 15.15 – bajka w wykonaniu dzieci z GOK

godz. 15.45 – koncert z klubu Garnizonowego z Przemyśla (piosenki cygańskie)

godz. 16.15 – turniej wiedzy o Gminie Dubiecko „ Koło Fortuny” – dla dzieci

godz. 16.30-  Biesiada Lwowska( pokazy iluzji, żonglerka itp.)

Reklama

godz. 17.00-  taniec hinduski w wykonaniu dzieci z GOK

godz. 17.10 - koncert z klubu Garnizonowego z Przemyśla (piosenki biesiadne)

godz. 17.40-  turniej wiedzy o Gminie Dubiecko „ Koło Fortuny” – dla młodzieży

godz. 18.10 – Biesiada Lwowska ( lwowskie i cygańskie rytmy)

godz. 18.40 – taniec country w wykonaniu dzieci z GOK

godz. 18.50 - koncert z klubu Garnizonowego z Przemyśla ( piosenki country)

godz. 19.20 - turniej wiedzy o Gminie Dubiecko „ Koło Fortuny” – dla dorosłych

godz. 19.50 – taniec hip – hop w wykonaniu dzieci z GOK

Reklama

godz. 20.00 – Biesiada Lwowska ( gorące rytmy)

godz. 20.30 - 2.00 – zabawa taneczna zespół OMEGA

godz. 22.00 – GWIAZDA  WIECZORU  „BACIARY”

Do wspólnej zabawy zaprasza Urząd Gminy Dubiecko.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Adam Małysz - niezalogowany 2015-07-15 11:32:44

    Byłem słuchałem fajnie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hgkgfjf - niezalogowany 2015-07-20 12:41:14

    były baciary?  byłem do 23.30 i nic ;P

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    laki - niezalogowany 2015-07-25 20:37:52

    bo oni tak zawsze coś innego piszą na plakatach a coś innego w internecie nie wiadomo kto rządzi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości