Znany jest program tegorocznych „Dni Dubiecka”. Impreza odbędzie się 19 lipca. Organizator zaplanował wiele atrakcji - gwiazdą wieczoru będą Baciary!
Organizatorzy zaplanowali m.in.: koncert zespołów z klubu Garnizonowego w Przemyślu, turniej wiedzy o gminie Dubiecko, zabawę taneczną. Gwiazdą wieczoru będą „Baciary”. Szczegółowy plan imprezy zamieszczamy poniżej:
godz. 15.00 - rozpoczęcie imprezy przez Wójta Gminy Dubiecko
godz. 15.15 – bajka w wykonaniu dzieci z GOK
godz. 15.45 – koncert z klubu Garnizonowego z Przemyśla (piosenki cygańskie)
godz. 16.15 – turniej wiedzy o Gminie Dubiecko „ Koło Fortuny” – dla dzieci
godz. 16.30- Biesiada Lwowska( pokazy iluzji, żonglerka itp.)
godz. 17.00- taniec hinduski w wykonaniu dzieci z GOK
godz. 17.10 - koncert z klubu Garnizonowego z Przemyśla (piosenki biesiadne)
godz. 17.40- turniej wiedzy o Gminie Dubiecko „ Koło Fortuny” – dla młodzieży
godz. 18.10 – Biesiada Lwowska ( lwowskie i cygańskie rytmy)
godz. 18.40 – taniec country w wykonaniu dzieci z GOK
godz. 18.50 - koncert z klubu Garnizonowego z Przemyśla ( piosenki country)
godz. 19.20 - turniej wiedzy o Gminie Dubiecko „ Koło Fortuny” – dla dorosłych
godz. 19.50 – taniec hip – hop w wykonaniu dzieci z GOK
godz. 20.00 – Biesiada Lwowska ( gorące rytmy)
godz. 20.30 - 2.00 – zabawa taneczna zespół OMEGA
godz. 22.00 – GWIAZDA WIECZORU „BACIARY”
Do wspólnej zabawy zaprasza Urząd Gminy Dubiecko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Byłem słuchałem fajnie
były baciary? byłem do 23.30 i nic ;P
bo oni tak zawsze coś innego piszą na plakatach a coś innego w internecie nie wiadomo kto rządzi.