W ostatnim czasie w Gorzycach odbyła się uroczystość, jakiej nie widuje się często – pani Stanisława Cebulak obchodziła setne urodziny. U jubilatki z tej okazji pojawili się m.in. przedstawiciele lokalnych władz, aby wspólnie uczcić ten rzadki jubileusz.
Pani Stanisława przeżyła dwie wojny, zmiany ustrojów i ogromny postęp technologiczny – od lamp naftowych po smartfony. Teraz z wielką radością przyjmuje gości i chętnie dzieli się opowieściami z dawnych lat i życiową mądrością, która jest nam wszystkim tak bardzo potrzebna.

Przedstawiciele trynieckiego samorządu, sołtys Gorzyc, kierownik KRUS oraz pracownicy Centrum Usług Społecznych złożyli w imieniu własnym i wójta gminy Ryszarda Jędrucha życzenia, do których dołącza się również nasza redakcja: „życzymy dużo zdrowia, pogody ducha, wsparcia i miłości od osób najbliższych. Niech omijają Panią troski i smutki dnia codziennego, a uśmiech nigdy z twarzy nie znika. Gratulujemy tak pięknego wieku i życzymy wszelkiej pomyślności i długich lat życia wypełnionych zdrowiem, szacunkiem i miłością najbliższych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń, a Pani piękny wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze