Reklama

Do grona stulatków dołączyła pani Stanisława z Gorzyc


W ostatnim czasie w Gorzycach odbyła się uroczystość, jakiej nie widuje się często – pani Stanisława Cebulak obchodziła setne urodziny. U jubilatki z tej okazji pojawili się m.in. przedstawiciele lokalnych władz, aby wspólnie uczcić ten rzadki jubileusz.


Pani Stanisława przeżyła dwie wojny, zmiany ustrojów i ogromny postęp technologiczny – od lamp naftowych po smartfony. Teraz z wielką radością przyjmuje gości i chętnie dzieli się opowieściami z dawnych lat i życiową mądrością, która jest nam wszystkim tak bardzo potrzebna.

 

Przedstawiciele trynieckiego samorządu, sołtys Gorzyc, kierownik KRUS oraz pracownicy Centrum Usług Społecznych złożyli w imieniu własnym i wójta gminy Ryszarda Jędrucha życzenia, do których dołącza się również nasza redakcja: „życzymy dużo zdrowia, pogody ducha, wsparcia i miłości od osób najbliższych. Niech omijają Panią troski i smutki dnia codziennego, a uśmiech nigdy z twarzy nie znika. Gratulujemy tak pięknego wieku i życzymy wszelkiej pomyślności i długich lat życia wypełnionych zdrowiem, szacunkiem i miłością najbliższych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń, a Pani piękny wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem”.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama