Punkt Informacji Turystycznej w Jarosławiu w Centrum Kultury i Promocji zakwalifikował się do rundy finałowej konkursu dla centrów i punktów informacji turystycznej.
Na jarosławski punkt można głosować jeszcze do czwartku 13 sierpnia poprzez polubienie na Facebooku Polskiej Organizacji Turystycznej grafikę zgłoszoną przez jarosławski punkt.
Warto zaznaczyć, że Jarosław zgłosił pracę Ireneusza Janickiego, który zarazem jest wieloletnim przyjacielem CKiP. O zwycięstwie zadecyduje nic innego jak największa liczba polubień, dlatego pracownicy Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu serdecznie zapraszają do głosowania!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze