Reklama

Do jutra można głosować na jarosławski Punkt Informacji Turystycznej

12/08/2015 12:00

Punkt Informacji Turystycznej w Jarosławiu w Centrum Kultury i Promocji zakwalifikował się do rundy finałowej konkursu dla centrów i punktów informacji turystycznej.

Na jarosławski punkt można głosować jeszcze do czwartku 13 sierpnia poprzez polubienie na Facebooku Polskiej Organizacji Turystycznej grafikę zgłoszoną przez jarosławski punkt.

Warto zaznaczyć, że Jarosław zgłosił pracę Ireneusza Janickiego, który zarazem jest wieloletnim przyjacielem CKiP. O zwycięstwie zadecyduje nic innego jak największa liczba polubień, dlatego pracownicy Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu serdecznie zapraszają do głosowania! 


IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości