Reklama

Do okulisty i dermatologa tylko ze skierowaniem. Lekarze krytykują nowy przepis

10/12/2014 14:26

Od 1 stycznia do okulisty i dermatologa będzie można się udać tylko ze skierowaniem. Według Ministerstwa Zdrowia ma to skrócić kolejki do specjalistów. – Za to wydłuży kolejki do lekarzy rodzinnych, a pacjent będzie czekał nie raz, a dwa razy – lekarze nie zostawiają na pomyśle suchej nitki.

Narodowy Fundusz Zdrowia przeanalizował wizyty Polaków u lekarzy oraz powody tych wizyt. Po tej analizie zawnioskował do ministra zdrowia o wprowadzenie skierowań do okulistów i dermatologów. Mimo krytyki tego pomysłu ze strony lekarzy od 1 stycznia skierowania będą konieczne.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości