Barbara Nazarewicz, lekarz neurolog w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu nominowana przez pacjentów do tytułu Anioł Medycyny została wyróżniona przez władze powiatu. Okolicznościowy dyplom wręczono jej na sesji rady powiatu w czwartek, 30 marca.
Do ogólnopolskiego plebiscytu Anioły Farmacji i Medycyny zgłoszono ponad 5 tysięcy lekarzy i farmaceutów. Oddano na nich kilkaset tysięcy głosów. Po podsumowaniu okazało się, że młoda, uśmiechnięta lekarka z jarosławskiego szpitala nazywana przez personel i pacjentów „doktor Basia” jest zdaniem samych pacjentów w gronie stu najlepszych lekarzy w Polsce. Oprócz niej znalazło się w tej grupie jeszcze trzech lekarzy z Podkarpacia.
Wyróżnienie w skali krajowej zauważyli radni powiatu. – Mam nadzieję, że pani postawa będzie przełomem w budowaniu dobrej opinii o jarosławskim szpitalu – mówił składając gratulacje starosta Tadeusz Chrzan.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze