Reklama

„Doktor Basia” wyróżniona przez władze powiatu

04/04/2017 15:30

Barbara Nazarewicz, lekarz neurolog w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu nominowana przez pacjentów do tytułu Anioł Medycyny została wyróżniona przez władze powiatu. Okolicznościowy dyplom wręczono jej na sesji rady powiatu w czwartek, 30 marca.

Do ogólnopolskiego plebiscytu Anioły Farmacji i Medycyny zgłoszono ponad 5 tysięcy lekarzy i farmaceutów. Oddano na nich kilkaset tysięcy głosów. Po podsumowaniu okazało się, że młoda, uśmiechnięta lekarka z jarosławskiego szpitala nazywana przez personel i pacjentów „doktor Basia” jest zdaniem samych pacjentów w gronie stu najlepszych lekarzy w Polsce. Oprócz niej znalazło się w tej grupie jeszcze trzech lekarzy z Podkarpacia.

Wyróżnienie w skali krajowej zauważyli radni powiatu. – Mam nadzieję, że pani postawa będzie przełomem w budowaniu dobrej opinii o jarosławskim szpitalu – mówił składając gratulacje starosta Tadeusz Chrzan.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama