Słowami: – Pasuję cię na ucznia Szkoły Podstawowej numer 5 – 14 października dyrektor placówki Małgorzata Ziober wprowadziła pierwszaki z przemyskiej „piątki” w szeregi szkolnej społeczności.
W obecności szkolnego sztandaru, po głośnym odśpiewaniu hymnu i podniosłym momencie ślubowania uczniowie klas pierwszych[paywall] stali się pełnoprawnymi członkami uczniowskiej braci. Na potwierdzenie doniosłości chwili otrzymali też z rąk wicedyrektor Bogumiły Szelech pamiątkowe dyplomy, a od wychowawczyń Brygidy Oręczak i Renaty Grochowicz butony upamiętniające ten wyjątkowy dzień. Przejęci nową rolą pierwszoklasiści zaprezentowali również przed rodzicami, dyrekcją i przybyłymi gośćmi swoje talenty artystyczne, recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc i przygrywając na instrumentach. Całości dopełniły pamiątkowe zdjęcia i wspólny poczęstunek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze