Reklama

Dołączyli do uczniowskiej braci SP 5

Słowami: – Pasuję cię na ucznia Szkoły Podstawowej numer 5 – 14 października dyrektor placówki Małgorzata Ziober wprowadziła pierwszaki z przemyskiej „piątki” w szeregi szkolnej społeczności.

W obecności szkolnego sztandaru, po głośnym odśpiewaniu hymnu i podniosłym momencie ślubowania uczniowie klas pierwszych[paywall] stali się pełnoprawnymi członkami uczniowskiej braci. Na potwierdzenie doniosłości chwili otrzymali też z rąk wicedyrektor Bogumiły Szelech pamiątkowe dyplomy, a od wychowawczyń Brygidy Oręczak i Renaty Grochowicz butony upamiętniające ten wyjątkowy dzień. Przejęci nową rolą pierwszoklasiści zaprezentowali również przed rodzicami, dyrekcją i przybyłymi gośćmi swoje talenty artystyczne, recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc i przygrywając na instrumentach. Całości dopełniły pamiątkowe zdjęcia i wspólny poczęstunek.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości