Reklama

43-letniego mieszkańca gminy Radymno dosięgnie wymiar sprawiedliwości

43-letni mieszkaniec gminy Radymno od ponad roku ukrywał się przed organami ścigania. Kiedy jednak wrócił do kraju, szybko trafił w ręce funkcjonariuszy.

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego i za przestępstwo znęcania się, które popełnił w warunkach recydywy. Ustalenia funkcjonariuszy wykazały, że 43-latek ukrywa się poza granicami kraju.

Gdy jednak wrócił do Polski, szybko został namierzony przez policję. Mundurowi dobrze wytypowali miejsce, w którym mógł przebywać i doprowadzili do zatrzymania mężczyzny. Teraz odbędzie zasądzoną karę 15 miesięcy pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości