Święto Plonów dziś już o 15:00 w Wolicy. Wójt Gminy Gać zaprasza wszystkich mieszkańców gminy oraz miłośników tradycji i kultury.
Uroczystość rozpocznie się mszą świętą polową przy oprawie muzycznej Orkiestry Dętej OSP Gać . Następnie po części oficjalnej na scenie wystąpiął artyści działający na terenie Gminy Gać. Dodatkowo każdy kto weźmie udział w dozynkach będzie mógł podziwiać wystawę zwierząt hodowlanych, czy wziąć udział w promocji książki W. Wołowiec " Wszystko co kocham".Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze