„Dziennikarz i jego żona wyjeżdżają na jednodniowy rejs jachtem. Po drodze nad jezioro zabierają młodego autostopowicza. Na wodzie dochodzi do rywalizacji między mężczyznami w zakresie siły, intelektu i poglądów życiowych”. Brzmi ciekawie? O tym właśnie będzie projekcja w Kinie Centrum, w ramach cyklu „W polskim kinie”.
Film „Nóż w wodzie” z 1961 roku w reżyserii Romana Polańskiego to dramat psychologiczny zrealizowany na podstawie scenariusza autorstwa R. Polańskiego, Jerzego Skolimowskiego i Jakuba Goldberga. Pełnometrażowy debiut tego znanego reżysera jest psychodramą rozgrywającą się pomiędzy trzema osobami w posezonowym pejzażu mazurskich jezior. Projekcja odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia, o g. 18 w Kinie Centrum przy ul. Konarskiego 9. Bilety dostępne są w kasie CK.
Dzięki uprzejmości organizatorów mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne bilety na projekcję. Jak je zdobyć? Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji (16 670 22 00) w czwartek, 23 kwietnia, o g. 12. Dwie osoby, które dodzwonią się jako pierwsze – wygrają.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze