Reklama

Dreszczyk emocji w Kinie Centrum [KONKURS Z BILETAMI]

22/04/2026 09:36

„Dziennikarz i jego żona wyjeżdżają na jednodniowy rejs jachtem. Po drodze nad jezioro zabierają młodego autostopowicza. Na wodzie dochodzi do rywalizacji między mężczyznami w zakresie siły, intelektu i poglądów życiowych”. Brzmi ciekawie? O tym właśnie będzie projekcja w Kinie Centrum, w ramach cyklu „W polskim kinie”.

Film „Nóż w wodzie” z 1961 roku w reżyserii Romana Polańskiego to dramat psychologiczny  zrealizowany na podstawie scenariusza autorstwa R. Polańskiego, Jerzego Skolimowskiego i Jakuba Goldberga. Pełnometrażowy debiut tego znanego reżysera jest psychodramą rozgrywającą się pomiędzy trzema osobami w posezonowym pejzażu mazurskich jezior. Projekcja odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia, o g. 18 w Kinie Centrum przy ul. Konarskiego 9. Bilety dostępne są w kasie CK.

KONKURS

Dzięki uprzejmości organizatorów mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne bilety na projekcję. Jak je zdobyć? Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji (16 670 22 00) w czwartek, 23 kwietnia, o g. 12. Dwie osoby, które dodzwonią się jako pierwsze – wygrają.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama