Reklama

„Oczko mu się odlepiło, temu misiu” [KONKURS Z BILETAMI]

19/05/2026 12:48

Kino Centrum w Przemyślu zaprasza na seans kultowej komedii Stanisława Barei „Miś”. Projekcja w ramach cyklu „W polskim kinie” jest zaplanowana na niedzielę, 24 maja na g. 17.

Zrealizowany w 1980 roku film to jedna z najzabawniejszych polskich komedii i błyskotliwa satyra na realia PRL-u. Głównym bohaterem jest Ryszard Ochódzki, prezes klubu sportowego „Tęcza”. Gdy była żona unieważnia jego paszport, by ubiec go w drodze po wspólne oszczędności w londyńskim banku, Ochódzki pilnie poszukuje sobowtóra, by zdążyć za granicę. Osią fabuły są również perypetie związane z budową wielkiego, słomianego misia, doskonale obnażające absurdy ówczesnego systemu.

Bilety w cenie 15 zł dostępne są w kasie CK.

Reklama

KONKURS

Dzięki uprzejmości organizatorów mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne bilety na projekcję. Jak je zdobyć? Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji (16 670 22 00) w czwartek, 21 maja o g. 12. Dwie osoby, które dodzwonią się jako pierwsze – wygrają.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/05/2026 12:48
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama