Kino Centrum w Przemyślu zaprasza na seans kultowej komedii Stanisława Barei „Miś”. Projekcja w ramach cyklu „W polskim kinie” jest zaplanowana na niedzielę, 24 maja na g. 17.
Zrealizowany w 1980 roku film to jedna z najzabawniejszych polskich komedii i błyskotliwa satyra na realia PRL-u. Głównym bohaterem jest Ryszard Ochódzki, prezes klubu sportowego „Tęcza”. Gdy była żona unieważnia jego paszport, by ubiec go w drodze po wspólne oszczędności w londyńskim banku, Ochódzki pilnie poszukuje sobowtóra, by zdążyć za granicę. Osią fabuły są również perypetie związane z budową wielkiego, słomianego misia, doskonale obnażające absurdy ówczesnego systemu.
Bilety w cenie 15 zł dostępne są w kasie CK.
Dzięki uprzejmości organizatorów mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne bilety na projekcję. Jak je zdobyć? Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji (16 670 22 00) w czwartek, 21 maja o g. 12. Dwie osoby, które dodzwonią się jako pierwsze – wygrają.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze