W środę, 28 września na odcinku granicy, za który odpowiadają funkcjonariusze straży granicznej z Horyńca- Zdroju, zauważyli ślady wejścia na pas drogi granicznej i nielegalnego przekroczenia granicy z Polski na Ukrainę i z powrotem.
W wyniku podjętych działań, szybko udało im się ustalić sprawców wykroczenia. Byli to 21- letni mieszkańcy Mazowsza.
Jak wyjaśniali, chcieli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie przy słupku granicznym.
Za ten czyn zostali ukarani mandatami w wysokości po 500 zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze