Reklama

Drogo zapłacą za zdjęcie przy słupku granicznym

W środę, 28 września na odcinku granicy, za który odpowiadają funkcjonariusze straży granicznej z Horyńca- Zdroju, zauważyli ślady wejścia na pas drogi granicznej i nielegalnego przekroczenia granicy z Polski na Ukrainę i z powrotem.

W wyniku podjętych działań, szybko udało im się ustalić sprawców wykroczenia. Byli to 21- letni mieszkańcy Mazowsza.

Jak wyjaśniali, chcieli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie przy słupku granicznym.

Za ten czyn zostali ukarani mandatami w wysokości po 500 zł. 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama